Kurumsal
Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren şirketimiz sürekli olarak güven,kalite ve hizmet anlayışını geliştirerek tümü değerli müşterilerimize daha yeni , yüksek teknolojili ve daha ekonomik çözümler sunma gayretini göstermektedir. Bizler için önemli olan müşterilerimize optimum hizmeti verebilmektir.


2002 yılı aralık ayından bugüne Çelik Halat ve Tel San. A.Ş. ana bayii olan şirketimiz 2004 yılında İsveç'ten ithal ettiği 300 tonluk ve 2008 yılında Almanya'dan ithal 1250 tonluk çelik halat pres makinaları ile üretim kalite ve hızını arttırmıştır. İmalatını yapmış olduğumuz çelik sapanlar TSE standartlarda üretilmektedir.


Şurası inkar edilemez bir gerçek ki sektörümüzün pazara sunduğu ürünlerin kullanımı yapısında çok hayati riskler taşımaktadır.Bu sebeple bünyemize dürüst , eğitimli, ve deneyimli yeni personeller katarak, hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak öncelikli amaçlarımızdandır. Şirket olarak fonksiyonumuzu ne denli yüksek düzeyde ifa eder isek o oranda hem ülkemize hem müşterilerimize hem de bizlere getirisinin olacağına inanmaktayız.